Неділя, 19.09.2021, 00:04
Вітаю Вас Гість | RSS

Гуляйпільський колегіум "Лідер"

Меню сайту
Я маю право
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Листопад » 17 » Результати шкільного етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика
16:18
Результати шкільного етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика

08 листопада у колегіумі пройшов І (шкільний) етап. ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови та літератури ім.П. Яцика, в якому взяли участь 128 учнів 3-11-х класів.

Згідно протоколів журі шкільного етапу конкурсу знавців рідної мови місця розподілені таким чином:

                     - у І віковій категорії (3-4 класи):

- І місцеГлухова Аліна, Романько Марина (3А), Турківська Софія, Лось Євгенія (4Б),;

- ІІ місцеПрокопенко Глафіра, Самарська Вікторія (3А), Сидорова Анна (3Б), Колодяжна Діана, Баштаннік Олександра, Ткаченко Анастасія (4А), Левадній Єгор, Ячнік Катерина, Горпинич Анастасія, Животченко Анастасія, Бечко Євген, Селімова Софія (4Б);

- ІІІ місцеПутіна Дар’я(3А), Мартиненко Катерина (4А), Науменко Влада (4Б);

                                                            - у ІІ віковій категорії (5-8 класи):

- І місце – Винник Єлизавета (6А);

- ІІ місце – Гурчак Дмитро (5А), Вовк Анна, Рибалко Софія (5Б),Ратушна Владислава, Тутов Олексій (6А), Стьопіна Єлизавета (6БДудка Ольга, Васіліаді Олеся (7А), Горпинич Марк, Семенда Альбіна (8А), Гурчак Анна Марія, Коляда Анна (8Б);

- ІІІ місце – Лях Вікторія (5Б), Іванченко Каріна, Ілієнко Ольга (6А), Рибка Віра (6Б), Капшук Кирило, Ратушна Аліна (7Б) Харченко Анастасія (8Б);

                                                        - у ІІІ віковій категорії (9-11 класи):

- І місцеЛевадня Каріна (9Б), Коростельова Катерина (11Б);

- ІІ місцеХоменко Єлизавета (9Б), Огар Катерина, Рябко Олександр, Стародумова Орина (1), Науменко Єлизавета(11А), Хохотва Валерія, Бут Валерія (11Б);

- ІІІ місце Білай Ольга, Дев’ятилетська Валерія (9А, Канцибка Єва (10А).

Згідно набраної кількості балів IV місце посіли Ануфрієв Іван, Сидорова Дар’я, Семенюта Діана (3Б), Боровик Кирило (4А) та Зуйченко Віра (9А).

Вітаємо усіх шанувальників і знавців рідної мови!

23 листопада у ІІ (районному) етапі Конкурсу наш навчальний заклад представлятимуть:

  • у віковій категорії 3-4-ті класи: Турківська Софія (4Б), запасна учасниця – Лось Євгенія (4Б) – наставники Бохан Л.О., Терзі Л.Г.;
  • у віковій категорії 5-8-мі класи: Гурчак Анна Марія (8Б), запасна учасниця – Винник Єлизавета (6А) – наставники Макеєва О.В., Терзі Л.Г;
  • у віковій категорії 9-11-ті класи: Науменко Єлизавета (11А), запасні учасниці – Коростельова Катерина (11Б) та Левадня Каріна (9Б) – наставники Рябко О.М., Сокол С.М.

Творчих успіхів і високих перемог!

Оргкомітет та журі шкільного етапу конкурсу

Переглядів: 519 | Додав: tlapina58 | Рейтинг: 5.0/2
Форма входу
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВвСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Copyright colegium lider © 2021
Хостинг від uCoz