П'ятниця, 16.11.2018, 20:27
Вітаю Вас Гість | RSS

Гуляйпільський колегіум "Лідер"

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2013-2014 н.р.

Занесено на районну Дошку пошани

    

Анатолій Олексійович Троян занесений на районну Дошку пошани  у номінації "Кращий викладач закладу освіти" (Травень 2014 року)


Результати Всеукраїнського  конкурсу "Шкільна бібліотека-2014"

Катерина Олександрівна Панченко - переможець (І місце) обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека навчального закладу" (квітень 2014 р.) та лауреат  заключного етапу цього конкурсу (червень 2014 року)


 

"Директор року"

 

Людмила Валентинівна Лопатіна - переможець (ІІ м.) обласного етапу Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності "Директор року" (березень 2014 року)

Обласний етап спортивної гри "Старти надій"

                                                                                                                                                                                                                         

Команда Гуляйпільського району, до складу якої входили учні колегіуму "Лідер" - Рожик Софія (5-А кл.), Яковенко Вікторія (6-Б кл.), Домбровська Ананстасія, Петренко Катерина, Курдас Олександр (7-А кл.), Курманов Владислав (7-Б кл.), Орлова Любов (8-А кл.), Макеєва Даніелла, Штепа Єлизавета, Кузьменко Владислав (8-Б кл.), посіла ІІ м. (керівники - Колосовьский В.О., Шапошнік Г.О.) - червень 2014 р.


Обласний етап конкурсу-захисту робіт малої академії наук (МАН)

Коломієць Надія - учениця 11-Б класу - ІІІ м. (секція "історія", керівник - Плисенко Т.В.) - лютий 2014 року


Результати обласних етапів мовно-літературних конкурсів

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням ("Об´єднаймося, брати мої!")
Маслієнко Тетяна - учениця 9-Б класу - ІІІ м. (керівник - Макеєва О.В., номінація "література")
 
ІV Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка
Науменко Аліса - учениця 6-А класу - ІІІ м. (керівник - Рогознікова О.Г.)

Регіональний конкурс до 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка "Шевченко і Запорізький край"

Середа Марина - учениця 9-Б класу - ІІ місце (керівник - Макеєва О.В.)

ІІ обласний конкурс-фестиваль дитячої та юнацької творчості "Шанує Тараса велика родина" 

Савоста Валентина - учениця 10-Б класу - ІІ м. (номінація "літератури", керівник - Жовніренко А.В.) - травень 2014 року


Результати обласних етапів Всеукраїнських предметних олімпіад

Мінкін Олександр - учень 10-А класу - олімпіада з трудового навчання - І м.(керівник - Троян А.О.)

Боровський Олександр - учень 11-А класу - олімпіада з трудового навчання - ІІ м. (керівник - Троян А.О.)

Трусова Наталія - учениця 11-Б класу - олімпіада з екології - ІІІ м. (керівник - Сабрекова В.М.)

Боровський Олександр - учень 11-А класу - олімпіада з фізичної культури - ІІ м. (керівник - Колосовський В.О.) 


Обласний конкурс для обдарованої молоді "Олександрівські таємниці", присвячений 75-річчю утворення Запорізької області

Коломієць Надія - учениця 11-Б класу - ІІ м. (керівник - Плисенко Т.В.)

Форма входу
Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВвСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Copyright colegium lider © 2018
Хостинг від uCoz