Неділя, 19.09.2021, 01:30
Вітаю Вас Гість | RSS

Гуляйпільський колегіум "Лідер"

Меню сайту
Я маю право
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Шкільна бібліотека

Новини бібліотеки колегіуму "Лідер"

Юний читачу!

Бібліотека... Древня і вічна жива скарбниця людського розуму.

Люди не мислять свого життя без книг. Книги – це знання, хороші думки, допомога в навчанні і праці, відпочинку, дружній бесіді.

Книги ідуть до юних читачів і виконують своє призначення: поглиблюють їхні знання, сприяють розвитку загальної культури, виховують порядність, чесність, гідність і людяність.

Якщо Ти ще не відвідуєш бібліотеку – поспішай записатись в число її читачів!

 

 

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек - 2019!

З 1 по 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек, починаючи з 2014 року, започатковано щорічне проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек. У 2019 році він проходить під гаслом «Сучасна бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня». В рамках Місячника в колегіумі буде проведено ряд заходів згідно плану. Запрошуємо вас відвідати шкільну бібліотеку, стати активними читачами та учасниками заходів!

З підсумками Місячника можна ознайомитися, переглянувши відеоролик.

 

 

 

Всеукраїнський конкурс дитячого читання "Лідер читання-2019"

13 березня 2019 року у бібліотеці для дітей пройшов ІІ відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Лідер читання – 2019» серед учнів 6-х та 7-х класів шкіл міста. В Конкурсі взяли участь переможці І шкільного етапу: Фощан Софія (6-А, Джеймісон С. "Леді Джейн"), Кузьменко Тимур (6-Б, Малешка А. "Магічне дерево. Червоний стілець"), Гура Ірина (7-А, Кокотюха А. "Таємниця козацького скарбу"), Тимошенко Анастасія (7-А, Дал Р. "Відьми"), Горпинич Богдана (7-Б, Нестайко В. "Країна Сонячних Зайчиків"). 
ІІ-й відбірковий етап проводився у два тури: 
І тур – літературна вікторина;
ІІ тур – презентація улюбленої книги.
Серед учнів 6-х класів Кузьменко Т. посів І місце, Фощан С. - ІІІ місце. Серед учнів 7-х класів Гура І. посіла І місце, Тимошенко А. - ІІ місце, Горпинич Б. - ІІІ місце.

Всі учасники показали гарні знання літератури, донесли до слухачів, чим сподобалися вибрані твори. Це відмітили і члени журі: І.К. Кушніренко – письменник, журналіст, В.О. Жовніренко – провідний методист центру культури і дозвілля КЗ «Централізована клубна система» Гуляйпільської міської ради, І.В. Передерій – провідний методист КУ «Централізована бібліотечна система» Гуляйпільської міської ради.

Вітаємо переможців - Кузьменка Тимура та Гуру Ірину! Вони братимуть участь в обласному етапі Конкурсу 24 квітня 2019 року в обласній бібліотеці для дітей «Юний читач» м. Запоріжжя.

Фото можна переглянути тут.

 

 

Віртуальна виставка "Новий рік і Різдво в книгах"

Дорогі читачі!

Різдво і Новий рік – улюблені свята багатьох людей. З давніх-давен ми їх відзначаємо, а письменники пишуть про них книги, які пройняті чарівним відчуттям наближення свята, атмосферою радості і щастя. Мабуть, у багатьох із нас є улюблені зимові книги, зі сторінок яких віє морозом, магією і неймовірними пригодами. Гортаючи сторінку за сторінкою, ми поринаємо у світ чар. Всі ці історії вчать нас, дорослих і маленьких читачів, найголовніших речей: співчуттю, милосердю, турботи про тих, кому навіть в ці світлі дні буває не дуже весело. Тож пропонуємо Вашій увазі огляд книг, які можуть читати як дорослі, так і діти. Серед них Ви знайдете добре знайомі та рідні душі твори, а також новинки, які не залишать вас байдужими. 

Вибір за Вами!

Щоб переглянути виставку, перейдіть на сайт.

Віртуальна виставка створена в рамках бібліотечно-пізнавальної гри "Бібліотечний батл" в рамках інтернет-семінару "Використання інтернет-сервісів для популяризації читання".

 

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек - 2018

Ось і промайнув жовтень, а разом з ним завершився Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек - 2018. Протягом місяця пройшло багато заходів, в яких школярі брали активну участь. Було весело, цікаво, творчо, повчально, корисно. З підсумками Місячника можна ознайомитися, переглянувши відеопрезентацію.

 

Віртуальна фотогалерея «Творчість читачів»

Творчість – це не сума знань, особлива спрямованість інтелекту,  особливий взаємозв’язок між інтелектуальним життям особистості і проявом її сил в активній діяльності. 

В. Сухомлинський

В. Сухомлинський говорив, що для кожної людини необхідніше – це потреба у праці, у творінні добра, у красі. Тому кожному треба поєднувати зусилля розуму та рук. Між рукою і мозком багато двосторонніх зв’язків, «розвиток людини у кінчиках її пальців. Від пальців, образно кажучи, ідуть найтонші струмочки, які живлять джерело творчої думки». Цьому сприяє і ліплення із пластичних матеріалів, художнє конструювання, моделювання художніх виробів з різних матеріалів, зокрема і природних, і робота з текстильними матеріалами, яка передбачає не тільки репродуктивне спрямування праці, але і її творчий характер. Творчість В. Сухомлинський розглядав як «…глибоко своєрідну сферу духовного життя, самовираження і самоутвердження, в якому яскраво виявляється індивідуальна самобутність кожної людини...”.
Пропонуємо вам переглянути і за бажанням взяти участь у віртуальній виставці творчих робіт учнів колегіуму.

 

 

Віртуальна виставка-презентація "Хрангели". Якби не вони, світ став би іншим..."

Сучасна українська література... Яка вона? Цікава, легка, захоплююча, фантастична, пригодницька, повчальна, часом розважальна, а інколи серйозна.

Саме такою є дебютна фантастична повість молодої київської письменниці Ніки Ініної "Хрангели", якою нещодавно поповнилася бібліотека колегіуму.

Чи знаєте ви, що всіх дітей охороняють фантастичні створіння – хрангели? Вони навіюють дітям гарні сни. Вони поруч, коли дитині боляче і сумно. Вони підтримують і оберігають, охороняють і рятують.

Хрангелам протистоять сили зла – темнони. Останнім дуже хочеться керувати душами дітей, їхніми почуттями і вчинками. Мета темнонів – заволодіти всім світом.

Але з дітьми все буде гаразд, адже хрангели розгорнули над ними свої крила.

Ця історія про те, як одного разу підлітки потрапили у вир неймовірних подій. Повість – про одвічну боротьбу Добра і Зла, про вірну дружбу і перше кохання, про вірус агресії та дітей-вундеркіндів.

Чим закінчиться протистояння, хто з хрангелів постраждає, і що мають зробити темнони після вироку, – читач дізнається, пройшовши разом з героями до останньої сторінки.

Книга розрахована для дітей середнього шкільного віку та широкого кола читачів. До Вашої уваги віртуальна виставка-презентація.

 

 

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек - 2018 стартував! 

З 1 по 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек, починаючи з 2014 року, започатковано щорічне проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек. У 2018 році він проходить під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (до 100-річчя від дня народження В. О. Сухомлинського). В рамках Місячника в колегіумі буде проведено ряд заходів згідно плану. Запрошуємо вас відвідати шкільну бібліотеку, стати активними читачами та учасниками заходів!

 

 

Колегіанти -  учасники районного етапу Всеукраїнського читацького марафону "Книгоманія-2018"

  14 березня 2018 року на базі бібліотеки для дітей відбувся районний відбірковий етап Всеукраїнського читацького марафону серед учнів 6-7-х класів "Книгоманія-2018". Він проходив під назвою "Книжковий всесвіт дитинства",  метою якого є: вироблення у дітей навичок самостійної роботи з книгою, популяризація найкращих надбань української і світової класичної й сучасної літератури, творів письменників рідного краю. Конкурс проходив у два тури: літературної вікторини та презентації улюбленої книги.

Учасниками даного етапу читацького марафону стали переможці шкільного етапу Конкурсу учениця 6-А класу Ірина Гура, учні 7-А класу Олександр Білий, Олеся Васіліаді та Марія Семіголовська, котрі брали участь у минулорічних інтелектуальних випробовуваннях, які на чолі із завідувачем шкільної бібліотеки  Катериною Олександрівною Панченко представляли наш навчальний заклад. 

Кожен з учасників ІІ туру презентував улюблену книжку, а саме : "Чародійки. Фатальне закляття" Марлізе .Арольд (Гура Ірина), "Обзивають мене Мурахоїдом" Кристіне Нестлінгер (Васіліаді Олеся), "Артеміс Фаул"   Йона Колфера (Семіголовська Марія) та "Книга проклять. Книга Бажань" Костика Конора (Білий Олександр).

Члени районного етапу Конкурсу - письменник-краєзнавець Іван Кирилович Кушніренко, завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради Інна В'ячеславівна Самохліб та провідний методист центру культури і дозвілля КЗ "Централізована клубна система" Гуляйпільської міської ради Валентина Олексіївна Жовніренко - гоцінювали знання конкурсантами творів художньої літератури, їх уміння  розкрити ідею автора і тему твору та зв'язно презентувати прочитаний твір, артистичність та загальну  і читацьку культуру. 

І конкурсанти, і їх керівники із великим задоволенням подивилися  виставу «Книга – це дивний світ», яку  показали вихованці театрального колективу центру культури і дозвілля, серед яких були і колегіанти Олег Серьогін (10А), Анастаія Валькова (7Б) та  Ольга Нестеренко з 5Б класу  (керівник Т.В. Кошелєва.

За результатами районного етапу Конкурсу  переможцем стала учениця 6-А класу  колегіуму "Лідер" Ірина Гура, а серед семикласників  - Єлизавета Мирошник із Гуляйпільської ЗОШ №2, які й будуть представляти Гуляйпільщину на обласному етапі Конкурсу, який проходитиме у м.Запоріжжя у квітні на базі бібліотеки "Юний читач".

Всі учасники нагороджені грамотами ( І.Гура - за І місце, а  О.Білий, О. Васіліаді, М.Семіголовська - за активну участь у Конкурсі) та  отримали подарунки.  

 А на добру згадку про зустріч із книгою -світлини на пам'ять разом  із письменником рідного краю, поетом та прозаїком І.К.Кушніренком.

Світлини тут

 

 

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек-2017

«Шкільна бібліотека за здоровий спосіб життя»

 З 1 по 31 жовтня в Гуляйпільському колегіумі "Лідер" пройшов п'ятий Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек, в рамках якого проведено ряд заходів.

В рамках Місячника було оформлено інформаційний стенд «Місячник шкільних бібліотек», проведено акцію «Книжкова лікарня», інформхвилинки «Книга святкує ювілей», де учні познайомили своїх однокласників із творами-ювілярами 2017 року, їх історією створення, сюжетом, персонажами. На книжковій виставці «На хвилинку зупинись, нові книги подивись!» школярі побачили нову сучасну літературу для підлітків, придбану бібліотекою колегіуму за кошти від зданої макулатури. Віртуальна виставка «Їх торкнулися шкідливі звички» познайомила колегіантів зі всесвітньо відомими зірками, яких занапастили алкоголь та наркотики, а також зірками, які змогли побороти свої шкідливі звички.

Протягом місяця вчителями початкових класів та вчителем основ здоров’я Кобою В.М. проведено всеукраїнський урок «Я обираю здорові звички».

Традиційно учні підтримали акцію «Подаруй бібліотеці книгу». Її учасниками стали Нікітіна В. (2А), Апалькова Є. (2Б), Карпенко В. (3Б), Люта Н. (3Б), Васіліаді О. (7А), Рубан В. (8А).

02.10.-06.10. проведено Тиждень шкільного підручника, в рамках якого здійснено рейди «Як живеш, підручнику?», випущено блискавку, експрес-інформації, відзначено бережливих учнів.

Виявили інтерес та взяли активну участь учні 2-4 класів під час проведення тижня бібліотерапії «Література як мікстура». Протягом якого учні кожного дня працювали за різними методиками (казкотерапія, екотерапія, арт-терапія, ігротерапія) і виявили для себе лікувальні властивості літератури.

На презентаціі книг «Казкова мозаїка» школярі познайомилися із новою серією дитячих казок, подарованих читачами.

В конкурсі малюнків «Я хочу жити у щасливому світі» взяли участь учні 2-4 класів (8 робіт: 2Б – 1, 3Б – 2, 4А – 3, 4Б – 2). Школярі використовували різні техніки виконання при виготовленні малюнків. Найбільшу активність та оригінальність виявили учні 4-А класу (класовод Бугрим М.С.) та 4-Б класу (класовод Бохан Л.О.).

На завершення Місячника 25 жовтня проведено свято «Книга – це дивний світ» з учнями 2-х класів та виступ агітбригади «Ми – за здоровий спосіб життя», де діти згадали вислови, що дійшли в книгах до нашого покоління від древніх лікарів, філософів, вчених, дослідників, письменників, а також дізналися, що приносить найбільшу шкоду здоров`ю та руйнує його, і що треба робити, щоб зберегти і зміцнити своє здоров`я.

Грамотами нагороджено переможців конкурсу малюнків «Я хочу жити у щасливому світі» серед учнів 2-4 класів:

І місце – Кучер Д. 3Б

ІІ місце – Солнцева А. 4Б

ІІІ місце –Борденюк А. 4А

Презентацію про п'ятий Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек-2017 в Гуляйпільському колегіумі "Лідер" можна переглянути за посиланням: https://ru.calameo.com/read/0026903959b04bd144301

 

 

Перемога на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія – 2017»

(читацький марафон «Книжковий всесвіт дитинства»)

27 квітня 2017 року в КЗ «Запорізька обласна бібліотека для дітей «Юний читач» пройшов обласний тур Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія – 2017» (читацький марафон «Книжковий всесвіт дитинства») серед учнів 6-х та 7-х класів. Семикласників Гуляйпільського району представляла Рубан Валерія, учениця 7-А класу Гуляйпільського колегіуму «Лідер».

В І турі школярі писали письмову різнорівневу літературну вікторину, а в ІІ – презентували улюблену книгу у формі book-slam. У другий тур вийшли три учасника, які набрали найбільшу кількість балів за результатами письмової вікторини. Вони у цікавій формі представляли свою улюблену книгу. Виступи оцінювались за такими критеріями: мотивація та обґрунтованість вибору твору для презентації; креативність подання матеріалу; артистизм; культура та зв’язність мовлення.

Учениця колегіуму «Лідер» Рубан Валерія виявила глибоке знання художніх творів, ерудицію, артистизм, вміння аналізувати прочитане, і здобула перемогу серед учнів 7-х класів області.

Валерія нагороджена дипломом "Найкращий читач Запорізької області", цінними подарунками (книгами та сувенірами) та отримала головний приз – поїздку на Фестиваль дитячого читання "Книгоманія" у Львові.

Вітаємо Валерію та бажаємо їй успіху на заключному етапі Конкурсу, який відбудеться 1-3 червня 2017 року в м. Львів!

Детальніше читайте тут.

 

 

Учні колегіуму - переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія – 2017»

(читацький марафон «Книжковий всесвіт дитинства»)

22 березня 2017 року в Районній дитячій бібліотеці в рамках щорічного Всеукраїнського конкурсу "Книгоманія", присвяченого Місячнику дитячого читання, під девізом «Хай читання буде в радість» серед учнів 6-х та 7-х класів пройшов ІІ (районний) етап обласного читацького марафону «Книжковий всесвіт дитинства».

Учні колегіуму за результатами двох турів ( літературної вікторини та презентації прочитаної книги) вийшли переможцями! 

Серед учнів 7-х класів району другий рік поспіль перемогу (І місце) здобула Рубан Валерія, учениця 7-А класу. 

Демченко Діана, учениця 7-Б класу, виборола ІІ місце серед учнів 7-х класів району. 

Васіліаді Олеся та Семіголовська Марія, учениці 6-А класу, посіли ІІ та ІІІ місця відповідно серед учнів 6-х класів району.

Всі вони нагороджені Грамотами комунальної установи "Централізована бібліотечна система" Гуляйпільської районної ради та цінними подарунками. 

Рубан Валерія представлятиме Гуляйпільський район на обласному етапі Конкурсу, який відбудеться 27 квітня 2017 року в м. Запоріжжя. 

Детальніше можна дізнатися тут

 

Виставка-казка «Зима у книжковому місті»

Новий рік в бібліотеці

 

Друзі, ось-ось  розпочнуться зимові свята. А на книжкових поличках вже є чимало історій, які розповідають про прихід зими, Святого Миколая, новорічні дива та Різдво. Тож сьогодні, щоб поринути у справжню зиму, пропонуємо Вам звернути увагу на виставку-казку новорічно-різдвяних книг «Зима у книжковому місті», підготовлену за участі учнів 2-4 класів.

 

На експозиції представлено не лише книги та журнали, а й малюнки, закладинки, іграшки, сніжинки та інші поробки на зимову тематику, виготовлені школярами.

 

Експонування: бібліотека колегіуму, 12-24 грудня 2016 року.

 

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек 2016

«Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів»

З 1 по 31 жовтня в Гуляйпільському колегіумі "Лідер" пройшов третій Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек, в рамках якого проведено ряд заходів.

З учнями 10-А класу (кл. кер. Рябко О.М.) проведено годину спілкування «10 фактів про читання й книги в Україні», де десятикласники висловили власну думку про місце книги та роль читання в житті сучасного українця, за допомогою тестування визначили свій тип читання.

В рамках Місячника було оформлено інформаційний стенд «Місячник шкільних бібліотек», проведено акцію «Книжкова лікарня», інформхвилинки «Книга святкує ювілей», де учні познайомили своїх однокласників із творами-ювілярами 2016 року, їх історією створення, сюжетом, персонажами. На книжковій виставці «Нові мешканці шкільної бібліотеки» школярі побачили серію книг Дж. Роулінг про Гаррі Поттера, отримані бібліотекою колегіуму у дарунок. Класоводами та класними керівниками було проведено класні та виховні години по патріотизм, любов до рідного краю, до книги.

З учнями 5-Б класу (кл. кер. Богославець К.Г.) проведено літературну годину «У казки на гостинах», де школярі показали свої знання українських народних і зарубіжних літературних казок та театральні здібності.

Традиційно учні підтримали акцію «Подаруй бібліотеці книгу». Її учасниками стали Савченко Д. (2А кл.), Коростельова М. (3А кл.),  Мартиненко К. (3А кл.), Бережна І. (3А кл.), Торукало Є. (3Б кл.), Никифоренко А. (3Б кл.), Фощан С. (4А кл.), Ільєнко Т. (5А кл.), Ілієнко О. (5А кл.), Іванченко К. (5А кл.), Ганжа Д. (5А кл.), Гура І. (5А кл.), Шабай Д. (5А кл.), Мінкін Е. (5А кл.), Савовський Г. (5Б кл.), Шингур В. (5Б кл.), Яланська К. (6А кл.), учні 6-Б класу, Семенда А. (7А кл.), учні 7-Б класу, Медяник Д. (8Б кл.), Кікоть С. (10А кл.), Штепа Є. (11 кл.). Найактивнішим класом став 5-А (кл. кер. Ходус А.В.).

17.10.-21.10 проведено Тиждень шкільного підручника, в рамках якого здійснено рейди «Як живеш, підручнику?», випущено блискавку, експрес-інформації, відзначено бережливих учнів.

Виявили інтерес та взяли активну участь учні 5-11 класів під час проведення інтерактивного календаря «Знання – це скарб, а книга – ключ до нього. Вислови відомих людей».

В конкурсі закладинок «Ексклюзивна закладинка для книги» взяли участь учні 2-4 класів. Найбільшу активність та оригінальність виявили учні 3-Б класу (класовод Бохан Л.О.) та 2-Б класу (класовод Бохан С.В.).

На конкурс ілюстрацій до улюбленої книги «Книга – найкращий мій друг» було представлено 17 робіт учнів 2-4 класів. Найактивнішими учасниками стали учні 4Б кл. (класовод Журавльова В.П.).

На конкурс постерів  «Книга, що народжує мрію» було представлено роботи 7-Б кл. (кл.кер. Макеєва О.В.) та 9-Б кл. (кл.кер. Троян А.О.).

В конкурсі «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» взяли участь 4 учні 3-4 класів. Учні писали відгуки на такі твори: «Дивовижні пригоди в Лісовій школі» та «Як ми літали в космос» В. Нестайка, «Чудове чудовисько» С. Дерманського.

Грамотами нагороджено переможців:

- конкурсу ілюстрацій до улюбленої книги «Книга – найкращий мій друг» серед учнів 2-4 класів:

І місце – Турківська С. 3Б

Прокопенко Г. 2А

Великий Р. 4Б

Савченко Д. 2А

ІІ місце – Кісіль В. 4Б

Кісіль Є. 3А

Никифоренко А. 3Б

ІІІ місце – Василевський Т. 3Б

Красовська В. 2Б

Шабрат В. 2Б

- конкурсу постерів «Книга, що народжує мрію» серед учнів 5-11 класів:

І місце – Чорнобук К. 9Б

ІІ місце – Дрозд В. 7Б

- конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» серед учнів 3-4 класів:

І місце – Турківська С. 3Б

ІІ місце – Шепель К. 4Б

ІІІ місце – Лозова А. 4Б

- конкурсу «Ексклюзивна закладинка для книги» серед учнів 2-4 класів :

І місце – Никифоренко А. 3Б

Нестеренко О. 4Б

Олійник А. 4А

ІІ місце – Шабрат В. 2Б

Красовська В. 2Б

ІІІ місце – Ткаченко А. 3А

Животченко А. 3Б

За активну участь у акції «Подаруй книгу шкільній бібліотеці» під час проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, за ініціативність висловити подяку учням 5-А класу (кл.кер. Ходус А.В.).

Отже, третій Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек пройшов в Гуляйпільському колегіумі «Лідер» активно, цікаво, весело, повчально та пізнавально.

Презентацію про третій Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек-2016 в Гуляйпільському колегіумі "Лідер" можна переглянути за посиланням: https://ru.calameo.com/read/002690395a86138d580b1

 

 

Книгоманія - 2016

 

16 березня 2016 року в Районній дитячій бібліотеці пройшов ІІ (районний) етап обласного читацького марафону «Книжковий всесвіт дитинства», відомий як Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач України 2016 року» серед учнів 6-7 класів, де вони представляли улюблену книгу.

Серед учнів 6-х класів району перемогу здобула Рубан Валерія, учениця 6-А класу нашого колегіуму.

Шаповалов Роман (7-Б) та Кириченко Уляна (7-А) посіли ІІ та ІІІ місця відповідно серед учнів 7-х класів.

Пивовар Аліни (6-Б) отримала грамоту «За вміння розкрити ідею автора і тему твору».

Всі учасники отримали заохочувальні подарунки.

Вітаємо!!!

Бажаємо Рубан Валерії подальших успіхів на обласному етапі, який відбудеться 28 квітня 2016 року в м. Запоріжжі!!!

 

 

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек - 2015

"Виховуємо громадянина - патріота України"

             З метою популяризації бібліотечних знань, підтримки та подальшого розвитку читання як духовного потенціалу суспільства, одного із головних способів розвитку, виховання і здобуття освіти молодою людиною; виховання широкої читацької культури дітей та юнацтва було проведено Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Виховуємо громадянина – патріота України».

              Згідно з планом проведення Місячника проведено ряд заходів.

             Учні 10 класу (кл. кер. Зіма В.О.) представили ілюстрації до повісті «Гобсек» О. де Бальзака на художньому вернісажі «Книга дарує натхнення», який проводився бібліотекарем спільно із вчителем зарубіжної літератури Богославець К.Г.

            В рамках Місячника було оформлено інформаційний стенд «Місячник шкільних бібліотек», підготовлено список рекомендованої літератури «Патріотизм – основа духовного становлення громадянина», випущено буклет «Виховуємо громадянина – патріота України», проведено акцію «Книжкова лікарня» та «Книжкова алея» (виставка руками учнів-читачів 2-4 класів), інформхвилинки «Книга святкує ювілей», де учні познайомили своїх однокласників із творами-ювілярами 2015 року, їх історією створення, сюжетом, персонажами. На книжкові виставці «Нові мешканці шкільної бібліотеки» школярі побачили книги, придбані шкільною бібліотекою за кошти від зданої макулатури. Виставка одного портрета до дня народження Н. Махна «Відомі земляки. Нестор Махно» познайомила колегіантів з літературою, наявною в шкільній бібліотеці про цього історичного діяча.

           Класоводами та класними керівниками було проведено класні та виховні години по патріотизм, любов до рідного краю, до книги.

          З учнями 2-Б класу (класовод Бохан Л.О.) проведено мульткалейдоскоп «Це – наше, і це – твоє!», де школярі дізналися, чим можуть пишатися українці.

          Традиційно учні підтримали акці

Форма входу
Пошук
Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВвСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Copyright colegium lider © 2021
Хостинг від uCoz