П'ятниця, 16.11.2018, 20:33
Вітаю Вас Гість | RSS

Гуляйпільський колегіум "Лідер"

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2015-2016

Занесено на районну Дошку пошани

Сидоренко Людмила Вікторівна,

вчитель математики та інформатики колегіуму (травень 2016 року)

 

 VІІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2016» 

 Диплом Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України  отримав  колегіум  за презентацію досягнень і впровадження педагогічних інновацій у національний освітній простір  -  досвіду Макеєвої Оксани Володимирівни, класного керівника 6-Б класу,  на тему «Формування життєвих компетентностей школяра шляхом виховання всебічно та гармонійно розвиненої особистості» (22.04.2016 р.) 

 

 

Педагогічна виставка "Освіта Запорізького краю-2016"

  • Бодня Ірина Василівна,
  • вчитель інформатики колегіуму, - нагороджена Дипломом КЗ «ЗОІППО» ЗОР за 
  •  І місце в номінації «Створення та впровадження електронних навчально-методичних комплексів
  • обладнання, продуктів, програм для системи освіти» (22.04.2016)

 

 Обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії" (лютий 2016 р.)

 

Столяренко Анатолій і Тутов Олексій, учні 4-А класу - І місце за проект "Життя на планеті Маджія" 

у номінації "Декоративно-ужиткове мистецтво"(молодша група), класовод Тутова С.О., керівник 

 

Рубан Валерія, учениця 6-А  класуІІІ місце  за казку "У країні Добрих Див"

у номінації "Література та журналістика"(молодша група), керівник Рябко О.М., учитель української мови та літератури

Шушура Ярослава, учениця 10  класу - ІІ місце за оповідання "Боротьба за Землю"

у номінації "Література та журналістика"(старша група), керівник Рябко О.М., учитель української мови та літератури

 

Обласний конкурс пошукових робіт "Твої герої, Запорізький край"

Каплунова Каміла, учениця 11-Б класу - ІІ місце у номінації "Забуті  імена"

(керівник Плисенко Т.В., учитель історії та правознавства), січень 2016 р.

 

Конкурс професійної майстерності "Учитель року"

Сидоренко Людмила Вікторівна,

вчитель математики вищої кваліфікаційної категорії, "старший учитель" - І місце на районному  етапі (17 грудня 2015р.), учасник заочного туру обласного етапу в номінації "Математика" (72 бали, VII- ий результат із 22 учасників)

 

Горпинич Тетяна Володимирівна, вчитель іноземних мов І кваліфікаційної категорії - ІІ місце

на районному етапі у номінації "Англійська мова"  (17 грудня 2015р.)

 

 Обласний конкурс "Народна іграшка" 

Джумар Ігнат, учень 1-Б класу, - ІІІ місце

за іграшку "Коник" (керівник Бохан С.В.) , грудень 2015 р.

 

Обласний конкурс "Урок ХХІ сторіччя" серед учителів початкових класів

  Класовод 4-А класу Тутова Світлана Олексіївна, 

вчитель вищої кваліфікаційної категорії, "вчитель-методист," - ІІІ місце (урок української мови. 3клас), 26 листопада 1015р.

 

 Обласний літературно- дослідницький конкурс “Патріотизм у долі Запоріжжя” 

       

Макєєва Даніелла, учениця 10 класу - ІІІ місце 

(номінація "Патріотизм періоду відстоювання гідності та незалежності в 2013-2015 році") - керівник Макеєва О.В.(26 листопада 2015р.)

 

Всеукраїнський конкурс "Класний керівник 2015 року"

Макеєва Оксана Володимирівна, класний керівник 6-Б класу, - переможець (І місце)  обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Класний керівник 2015 року" в номінації "Класний керівник 5-7 класів" (16 листопада 2015 р.) .

 

ОБЛАСНИЙ ЗАОЧНО-ОЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ПОДАРУЙ МЕНІ КАЗКУ»

(вересень-жовтень 2015 року)

Каплунова Каміла, учениця 11-Б класу  - І  місце 

у номінації «Літературний жанр» , тема «Казкова країна» ( керівник Плисенко Т.В.) 

Степаненко Єлизавета, учениця 11-Б класу  - І місце 

у номінації декоративно - ужиткове мистецтво «Золоті ручки» (керівник Плисенко Т.В., класний керівник) 

 

Гура Ірина, учениця 4-А класу  - І  місце 

у номінації декоративно - ужиткове мистецтво «Золоті ручки» (керівник Коростильова Ю.І, вихователь ГПД для учнів 2-4-х класів)

 

Микитенко Нікіта, учень 4-Б класу  - ІІІ  місце 

у номінації декоративно - ужиткове мистецтво «Золоті ручки» (класовод  Стаценко Н.А.) 

 

 


 

Форма входу
Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВвСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Copyright colegium lider © 2018
Хостинг від uCoz