Субота, 08.08.2020, 02:42
Вітаю Вас Гість | RSS

Гуляйпільський колегіум "Лідер"

Меню сайту
Я маю право
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Листопад » 27 » Шкільний етап ХV Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика
19:27
Шкільний етап ХV Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика

     26 листопада 2014р. у колегіуму пройшов І (шкільний) етап ХV Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика.Його учасниками став 101 учень 3-11-х класів. У ньому взяли участь 101 учень 3-11-х класів  проти 69  у минулому навчальному році,  відповідно за віковими категоріями:  3-4-ті класи – 42 учасники проти 21 у минулому році, 5-8 класи – 25 проти 22 учасників, 9-11-ті класи – 36 учасників проти 26-ти. Це свідчить про піднесення  престижу  мови серед української молоді.  Із загального числа учасників  24 учні (23,8%)  вивчають українську мову на поглибленому рівні. 

      Результати участі учнів колегіуму у І етапі Конкурсу подано у таблиці:

з/п

Прізвище, ім’я учасника

Клас

Учитель

І місце

  1.  

Гура Ірина

Лапіна Т.М.

  1.  

Рибка Віра

Лапіна Т.М.

  1.  

Горпинич Богдана

Стаценко Н.А.

  1.  

Білий Олександр

Лавринович І.М.

  1.  

Гурчак Анна Марія

5Б (погл.вивч.)

Макеєва О.В.

  1.  

Левадня Каріна

Сокол С.М.

  1.  

Науменко Аліса

Рогознікова О.Г.

  1.  

Домбровська Анастасія

Рябко О.М.

  1.  

 Тєнькаєва Дар’я

Рябко О.М.

  1.  

 Ведмідь Євген

Жовніренко А.В.

  1.  

Сташук Яна

 9Б(погл.вивч.)

Рябко О.М.

  1.  

Степаненко Єлизавета

10Б(погл.вивч.)

Макеєва О.В.

ІІ місце

  1.  

 Вербицька Тетяна

 Лапіна Т.М.

  1.  

 Тутов Олексій

Тутова С.О.

  1.  

Лучин Карина

Стаценко Н.А.

  1.  

 Васіліаді Олеся

 Лавринович І.М.

  1.  

Борт Богдан,

5Б (погл.вивч.)

Макеєва О.В.

  1.  

Білай Ольга

Макеєва О.В.

  1.  

Огар Катерина

Рогознікова О.Г.

  1.  

Непомяща Тетяна

Жовніренко А.В.

  1.  

Прокопчук Анатолій

 9А

Жовніренко А.В.

  1.  

Лопатіна Аліна

 9Б(погл.вивч.)

Рябко О.М.

  1.  

Макєєва Даніелла

 9Б(погл.вивч.)

Рябко О.М.

  1.  

Кужель Інна

 9Б(погл.вивч.)

Рябко О.М.

  1.  

Гагаріна Діана

 10Б(погл.вивч.)

Сокол С.М.

  1.  

Кучеренко Юлія

11Б

Жовніренко А.В.

ІІІ місце

  1.  

Білай Вікторія

Лапіна Т.М.

  1.  

Ганжа Денис

Лапіна Т.М.

  1.  

Іванченко Карина

Лапіна Т.М.

  1.  

Ілієнко Ольга

Лапіна Т.М.

  1.  

Тимошенко Анастасія

Лапіна Т.М.

  1.  

Шепель Вікторія

Лапіна Т.М.

  1.  

Ільєнко Тарас

Тутова С.О.

  1.  

Меренков Іван

Тутова С.О.

  1.  

Стьопіна Єлизавета

Лапіна Т.М.

  1.  

Сологуб Катерина

Стаценко Н.А.

  1.  

Волох Євгеній

Лавринович І.М.

  1.  

Ратушна Аліна

Бохан С.В.

  1.  

Великий Едуард

5Б (погл.вивч.)

Рогознікова О.Г.

  1.  

Заїченко Анна

Макеєва О.В.

  1.  

Стародумова Орина

Рогознікова О.Г.

  1.  

Паливода Юлія

 Сокол С.М.

  1.  

Самородов Денис

Жовніренко А.В.

  1.  

 Поддубова Анна

Жовніренко А.В.

  1.  

Гончаренко Стелла

 9Б (погл.вивч.)

Рябко О.М.

  1.  

Федорова Діана

 9Б (погл.вивч.)

Рябко О.М.

  1.  

Кравченко Єлизавета

 10Б (погл.вивч.)

Сокол С.М.

  1.  

Яланський Олександр

11А (погл.вивч.)

Сокол С.М.

  1.  

Мирошник Анна

11Б

Жовніренко А.В.

Всього:     50 переможців  ( 49,5% від загального числа учасників)

У 2013/2014 н.р.: 33 переможці  ( 45,7% від загального числа учасників)

 
Переглядів: 347 | Додав: tlapina | Рейтинг: 5.0/1
Форма входу
Пошук
Календар
«  Листопад 2014  »
ПнВвСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Copyright colegium lider © 2020
Хостинг від uCoz