Субота, 08.08.2020, 02:26
Вітаю Вас Гість | RSS

Гуляйпільський колегіум "Лідер"

Меню сайту
Я маю право
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Жовтень » 20 » Результати шкільного етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка
19:14
Результати шкільного етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка

15 жовтня 2014 року в колегіумі вп'яте пройшов І (шкільний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Його учасниками стали 44 учні 5-11-х класів, які продемонстрували знання життєвого та творчого шляху поета, уміння  висловлювати своє розуміння творчої спадщини Т.Г.Шевченка у творах-міркуваннях.

Результати шкільного етапу Конкурсу за віковими категоріями подано в таблиці:

з/п

Прізвище, ім’я учасника

Клас

Учитель

І місце

  1.  

Гурчак Анна Марія

Макеєва О.В.

  1.  

Левадня Каріна

Сокол С.М.,Панасейко О.О.

  1.  

Науменко Аліса

Рогознікова О.Г.

  1.  

Жихарєва Юлія

9Б (погл.вивч.)

Рябко О.М.

  1.  

Степаненко Єлизавета

10Б (погл.вивч.)

Макеєва О.В., Сокол С.М.

ІІ місце

  1.  

Демченко Діана

Макеєва О.В.

  1.  

Білай Ольга

Макеєва О.В.

  1.  

Скрипак Яніна

Сокол С.М., Панасейко О.О.

  1.  

Огар Катерина

Рогознікова О.Г.

  1.  

Домбровська Анастасія

8А (погл.вивч.)

Рябко О.М.

  1.  

Науменко Єлизавета

8А (погл.вивч.)

Рябко О.М.

  1.  

Тєнькаєва Дар’я

8А (погл.вивч.)

Рябко О.М.

  1.  

Поддубовва Анна

Жовніренко А.В.

  1.  

Єременко Владислав

Жовніренко А.В.

  1.  

Заїченко Олександра

10Б (погл.вивч.)

Сокол С.М.

  1.  

Гагаріна Діана

10Б (погл.вивч.)

Сокол С.М.

  1.  

Яланський Олександр

11А (погл.вивч.)

Рогознікова О.Г.

ІІІ місце

  1.  

Никифоренко Єлизавета

Макеєва О.В., Рогознікова О.Г.

  1.  

Дев’ятилетська Валерія

Макеєва О.В.

  1.  

Паливода Юлія

Сокол С.М.0 Макеєва О.В.

  1.  

Стародумова Орина

Рогознікова О.Г.

  1.  

Непомяща Тетяна

Жовніренко А.В.

  1.  

Чернишова Вікторія

Жовніренко А.В.

  1.  

Лопатіна Аліна

9Б(погл.вивч.)

Рябко О.М.

  1.  

Сташук Яна

9Б(погл.вивч.)

Рябко О.М.

  1.  

Власенко Валерія

 10Б(погл.вивч.)

Сокол С.М.

  1.  

Коркач Аліна

 10Б(погл.вивч.)

Сокол С.М.

  1.  

Середа Марина

 10Б(погл.вивч.)

Макеєва О.В., Сокол С.М.

  1.  

Мирошник Анна

11Б

Жовніренко А.В.

  1.  

Кучеренко Юлія

11Б

Жовніренко А.В.

Всього:    30 переможців  ( 68,2% від загального числа учасників)

 
Переглядів: 568 | Додав: tlapina | Рейтинг: 5.0/1
Форма входу
Пошук
Календар
«  Жовтень 2014  »
ПнВвСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Copyright colegium lider © 2020
Хостинг від uCoz