13 грудня в рамках атестаційного процесу колегіум Лідер" згідно плану роботи освітнього закладу та плану роботи методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради зустрічав гостей - вчителів-предметників, заступників директорів, педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти Гуляйпільської об'єднаної територіальної громади та експертів атестаційної комісії другого рівня. Вони були запрошені на важливий методичний захід «Фестиваль методичних ідей «Педагогічний вернісаж».
Мета фестивалю: ознайомити з досвідом роботи вчителів колегіуму щодо впровадження в освітній та виховний процес інноваційних технологій; поширити досвід роботи, напрацювань педагогічного колективу щодо формування в здобувачів освіти компетентностей ХХІ століття; сприяти підвищенню фахової майстерності вчителів-предметників, удосконаленню вміння здійснювати самоаналіз власної діяльності. Тож саме цього дня колеги дійсно побували на педагогічному вернісажі, адже мали можливість відвідати як відкриті уроки, так і позаурочні виховні заходи.
Частину вчителів української мови запросила до себе Макеєва Оксана Володимирівна, вчитель української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії, "вчитель-методист", керівник РМО вчителів даного фаху, на урок літератури у 10-А клас на тему «Іван Франко. Новела «Сойчине крило» - жіноча доля в новітній інтерпретації», який проходив у формі психолого-літературознавчого дослідження, та , як класний керівник, на конкурсну шоу-програму «Я люблю Україну!».
Інша частина вчителів-філологів мала змогу відвідати урок української мови - практичної риторики у 10-Б класі на тему «Мовленнєвий вчинок. Мовленнєва подія», який проходив у формі тематичної конференції, та літературну вітальню "Зелена лампа", в якій учні 7-А класу розгадували «Рецепт подолання конфлікту від Джеймса Олдріджа» разом із вчителем вищої кваліфікаційної категорії Панасейко Оленою Олексіївною.
А вчителі предметів природознавчого циклу стали свідками цікавих досліджень разом з учнями 5-Б класу на уроці природознавства на тему "Явища природи" та конкурсної програми «Розумники і розумниці», в якій демонстрували свою природознавчу компетентність учні 6-АБ класів у випробуваннях, підготовлених вчителем вищої кваліфікаційної категорії, "старшим вчителем" Коростильовою Тетяною Миколаївною.
Доннік Галина Миколаївна, вчитель трудового навчання вищої кваліфікаційної категорії, " вчитель-методист" продемонструвала колегам свою високу фахову майстерність під час проведення комбінованого уроку технологій у 10-А класі на тему «Маркетингові дослідження проекту. Розробка реклами» та позакласного заходу з трудового навчання для учнів 8-9-х класів у формі фешен-шоу з теми "Сучасний лук - кросівки чи каблук?".
І опісля всі учасники методичного заходу, вчителі та батьки стали учасниками традиційного загальношкільного заходу "Школярі-школярики", приуроченого посвяті у 5-класники випускників початкової школи, який підготували та провели члени шкільної мерії разом з класними керівниками учнів 5-х класів, їх батьками під керівництвом педагога-організатора першої кваліфікаційної категорії Артюх Світлани Петрівни.
Після проведення вчителями глибокого самоаналізу проведених ними уроків та виховних заходів колеги та члени експертної групи дали високу оцінку професійній майстерності кожного вчителя-учасника педагогічного фестивалю. Під час проведення підсумків фестивалю завідувач методичного кабінету Самохліб Інна В'ячеславівна підкреслила його неоціненні для кожного присутнього фахівця значимість та вагомість.
|